Dodano: 2022-11-27, Razem jest fajnie

"Uśmiech jednoczy wszystkich ludzi na całym świecie"

Dniem Życzliwości rozpoczęliśmy Tydzień dobrych relacji w naszej szkole. Okazało się, że udało nam się pokazać i poczuć, co to znaczy "Razem jest Fajnie"!

21 listopada uczniowie naszej szkoły, po poprzedzającym tygodniu przygotowań, rozpoczęli działania w ramach Tygodnia dobrych relacji pod hasłem "Razem jest fajnie".

W Dniu Życzliwości i Pozdrowień zaprezentowali podjęte aktywności propagujące życzliwość, dobre relacje i ich rolę w codziennym życiu. Uczniowie najmłodszych klas przygotowali dla siebie miłe liściki i przekazywali sobie wzajemnie. Uczniowie klasy trzeciej b i piątej przygotowali wspaniałe kartki oraz wierszyki propagujące życzliwość wobec innych i przypominające o Dniu Życzliwości i Pozdrowień.
Dobry początek z miłymi i serdecznymi pozdrowieniami zaowocował w radosne chwile. W środku tygodnia nasze szkolne korytarze przystroiły się w postaci z bajek, filmu, estrady, sportu i książek.
Na korytarzu pojawiła się wesoła fotobudka przyozdobiona uśmiechniętymi buźkami, w której wszyscy chętni robili sobie uśmiechnięte zdjęcia. Duże przerwy umilała muzyka, a dziewczyny z najstarszych klas uczyły kroków tańca. Umiejętności można było sprawdzić podczas dyskoteki zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.
Piątek stał się kolejnym "kolorowym" dniem- każda klasa ubierała się w innym kolorze. Wspólnie narysowaliśmy dużą tęczę, którą ubraliśmy w inspirujące i dodające innym pogody ducha słowa.

Uczennice klasy ósmej napisały wiele miłych kartek, które w tym dniu trafiły do adresatów, czyli do kolegó i koleżanek z klas IV-VIII. Mam nadzieję, że ta piękna inicjatywa przekazywania pozdrowień na stałe zagości w naszej szkole.

koordynator I. Pawłowska

Alfa, Leonii, Tytusa