Dodano: 2022-11-28, Paczuszka dla maluszka

Już po raz kolejny nasz szkolny wolontariat postanowił wesprzeć Fundację Małych Stópek i zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w świątecznej akcji „Paczuszka dla Maluszka”.

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie i Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Wielkiej Wsi, który prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej.

W związku z tym zbierać będziemy wszelkiego rodzaju środki higieny osobistej jak:

-   mydła,

-   żele do mycia,

-   szampony,

-   kremy pielęgnacyjne,

-   pieluchomajtki (duże rozmiary),

-   chusteczki nawilżające itp.

W placówce prowadzone są również zajęcia terapeutyczne, dlatego również potrzebne są różnorodne artykuły papiernicze takie jak:

-  kleje,

-  kredki,

-  temperówki,

-  nożyczki,

-  ołówki,

-  farby,

-  kolorowanki,

-  pędzle,

-  papier ksero biały i kolorowy,

-  bloki techniczne,

-  mazaki itp.

Wszelkie dary można przynosić do opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu do 16 grudnia 2022 roku.

Opiekunowie:

Szkoła Podstawowa – Anna Wójcik