Dodano: 2022-12-08, Kolędnicy Misyjni

Po przerwie zapraszamy ponownie naszych uczniów do wzięcia udziału w akcji „Kolędników Misyjnych”. Tym razem nasza pomoc dla dzieci z krajów misyjnych trafi do Papui – Nowej Gwinei. Zgłaszają się już pierwsi chętni…

Podobnie jak w latach ubiegłych liczymy na zaangażowanie ze strony rodziców w przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji, szczególnie w charakterze opiekunów grup.

Dziękujemy jedocześnie za dotychczasową pomoc i wsparcie. Szczegółowe informacje o tegorocznej akcji będą podane w późniejszym czasie, kiedy zostaną utworzone poszczególne grupy.

Wszystkie chętne osoby, zarówno dzieci jak i dorośli opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do pani Anny Wójcik.

Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy