Dodano: 2023-01-18, Coś dla ducha i dla ciała - wycieczka klas I - III do Wolsztyna

W poniedziałek, dn. 16.01.2022r. uczniowie klas 1a, 1b, 2b i 3a uczestniczyli w wycieczce do Wolsztyna. Wzięli udział w wyjeździe na kręgle w Fala Parku. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Tego dnia uczniowie uczestniczyli również w przedstawieniu teatralnymi pt. "Jak Rumcajs uratował Cypiska" w Wolsztyńskim Domu Kultury. Udział w spektaklu sprawił dzieciom wiele radości, o czym świadczyło ich zaangażowanie i żywe reakcje na to, co działo się na scenie. Uczniowie pełni wrażeń i emocji wrócili do szkoły myśląc już o kolejnym wyjeździe.

Monika Golczak

Bony, Horacji, Jerzego