Dodano: 2023-03-19, Ciasta wypiekamy i Panu Piotrowi pomagamy

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast i ciasteczek. W akcję zaangażowała się cała społeczność szkolna, a nad jej przebiegiem czuwali nasi wolontariusze i Samorząd Szkolny. Tym razem jej celem było pozyskanie funduszy na zabieg osseointegracji dla Pana Kozła, absolwenta naszej szkoły.

Nasza akcja trwała dwa dni: 16 i 17 marca 2023 roku. Najpierw to rodzice i nauczyciele mogli zakupić wypieki domowej roboty w szkolnej kawiarence i tym samym dołożyć swoją cegiełkę do zakupu protezy dla Pana Piotra. Z tej inicjatywy pozyskaliśmy 1760 złotych. Następnego dnia, sprzedaż słodkości kontynuowana była wśród uczniów i również cieszyła się wielkim powodzeniem. Babeczki, galaretki i inne placuszki sprzedawane na przerwach sprawiły, że uzbieraliśmy jeszcze 634,70 złotych. Tym samym konto Pana Piotra łącznie będziemy mogli zasilić kwotą 2394,70 złotych.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, a w szczególności Rodzicom, którzy wsparli naszą akcję, poświęcając swój czas i piekąc na tę okazję przepyszne ciasta.

Anna Wójcik

Jarosława, Marka, Wiki