Dodano: 2023-03-21, Pierwszy dzień wiosny w najmłodszych klasach

We wtorek 21 marca uczniowie klas 1a, 1b, 2a, 2b i 3a świętowali nadejście wiosny. Dla każdego ucznia jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Uśmiechnięci wyruszyliśmy na spacer w okolicy naszej szkoły. Podczas ogniska rozpalonego przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rostarzewie pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną. Podczas ogniska dzieci piekły kiełbaski. Dodatkowo uczniowie próbowali odstraszyć zimę, śpiewając głośno piosenki o wiośnie. I tak kolorowy, ale już wiosenny, uśmiechnięty pochód mógł wrócić do szkoly. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.

Monika Golczak

Jarosława, Marka, Wiki