Dodano: 2019-06-30, Ognisko na Zakończenie Roku u Misiów

28 czerwca 2019 roku późnym popołudniem, dzieci z grupy Misie wraz z rodzicami i wychowawczynią, spędzili miło czas w Ostoi w Głodnie. Było to ognisko zorganizowane we współpracy z rodzicami. Pogoda nam dopisała. Dzieci wspaniale się bawiły w zabawy animacyjne pod kierunkiem pań animatorek. Korzystały z zamku dmuchanego na którym mogły skakać i zjeżdżać. Nie zabrakło też lodów, balonów i wielkich baniek mydlanych. Spotkanie skończyło się upieczeniem przy ognisku kiełbasek. Dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc i przybycie na ognisko. Następne ognisko za rok w tym samym miejscu.

J. Wieczorek

Jarosława, Marka, Wiki