Dodano: 2019-09-08, Zagrajmy w kropki 2019

Już za tydzień na całym świecie miliony osób obchodzić będą kolejny raz wielkie święto kreatywności, odwagi i współpracy. Każdego roku w połowie września od ponad 10 lat w wielu szkołach, świetlicach, bibliotekach na całym świecie króluje Kropka. A wszystko za sprawą Dot Day, czyli międzynarodowego dnia kreatywności. To dzień, w którym na pierwszym miejscu stawiamy uczniowskie talenty oraz myślimy o twórczych i odważnych działaniach jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Nasza społeczność po raz drugi może wziąć udział w obchodach tego święta- oto mapa Zakropkowanych w Polsce.

Alfa, Leonii, Tytusa