Dodano: 2019-12-04, Większość zadań za nami

Od początku roku szkolnego uczniowie klasy 3 B sa uczestnikami eTwinningowego projektu edukacyjnego zatytułowanego [singleQuote]Ortograficzna wyprawa". W projekcie biorą udział uczniowie klas trzecich z całej Polski. Projekt został podzielony na 7 części tzw. kuferków. Ukończenie każdej z części kończy bitwa- wyzwanie do pokonania i sprawdzenia własnych umiejętności. W piątek zeszłego tygodnia rozegraliśmy piątą bitwę. Dodatkowym atutem projektu jest strona www, na której systematycznie nauczycielki prowadzące projekt umieszczają interaktywne zadania lub zadania do pobrania i rozwiązania w domu. Zadania w aplikacjach internetowych tworzą również uczniowie.

Zachęcamy do oglądania i korzystania z materiałów:

Nasze działania w projekcie Ortograficzna wyprawa

Piąta bitwa

Strona internetowa całego projektu