Dodano: 2020-03-17, Zdalne lekcje w naszej szkole

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych w dniach 16.03.2020-25.03.2020  szkoły w całym kraju organizują dla uczniów zajęcia w sposób zdalny. Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i NASK, Centralna Komisja  Egzaminacyjna przygotowały ciekawe propozycje zajęć do realizacji przez uczniów w domu. Nauczyciele naszej szkoły wykorzystując zasoby w Internecie, podręczniki szkolne i inne materiały   przygotowują „zdalne lekcje” do samodzielnej realizacji w domu. Informacje dotyczące zadań do wykonania przez uczniów są zamieszczane w e-dzienniku Librus. Prosimy o czytanie wiadomości w Librusie oraz systematyczne wykonywanie  przygotowanych przez nauczycieli zadań. Osoby, które zagubiły/ zapomniały hasło dostępu do Librusa proszone są o kontakt ze szkołą w celu wygenerowania nowego hasła.

Adres e-mail: zsrostarzewo1@wp.pl , telefon kontaktowy  61 4442523, 538472480.

Agnieszki, Amalii, Czecha