Dodano: 2020-03-27, Wspieranie uczniów i rodziców - pomoc pedagoga
W trudnych obecnie chwilach szukamy rzetelnych i prawdziwych informacji. Chcemy chronić siebie i swoich najbliższych. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom przypominam o możliwości kontaktowania się ze mną przez Librus. Jeśli ktoś z uczniów lub rodziców potrzebuje rozmowy, porady lub wskazówek to zachęcam do kontaktu i współpracy.

Drodzy Rodzice, w obecnej sytuacji to Wy jesteście ostoją dla swoich dzieci. Postarajcie się mimo wszystko utworzyć we własnych domach miejsce bezpieczne i spokojne. Rozmawiajcie ze swoimi pociechami na wszystkie tematy, dopasowując informacje do wieku dziecka. Przede wszystkim spędzajcie z nimi czas, a te codzienne, rodzinne czynności mogą stać się lekcją empatii dla wszystkich domowników.

Szukając informacji na temat obecnych zagrożeń jak i ciekawych artykułów polecam serwis Ministerstwa Zdrowia i NFZ pacjent.gov.pl

Pedagog Szkolny
Janina Strugała