Dodano: 2020-10-28, EQL

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Europejskie Odznaki Jakości zostały przyznane! 265 polskich nauczycieli zostało nagrodzonych EQL. Lista nagrodzonych

Wśród wyróżnionych eTwinnerów jest 265 polskich nauczycieli, w tym nasz projekt Nature friendly, który uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawcą realizowali w bardzo trudnych warunlkach zdalnego nauczania. Na ten wspaniały sukces pracowało szesnastu nauczycieli z Polski, Turcji, Gruzji, Rumunii i Portugalii. Duży wkład włożyli rodzice naszych uczniów, dzięki którym projekt można było w bardzo trudnych czasach zdalnego nauczania zrealizować i dokończyć zadania. Wszystkim rodzicom ogromnie dziękuję za wsparcie :)

Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy