Dodano: 2021-01-07, W Kuchcikowie
Z początkiem września uczniowie klasy I b wraz z wychowawcą Iwoną Pawłowską przystąpili do smakowitego projektu. Projekt skierowany był do uczniów klas 1-3, jego głównym założeniem jest podniesienie świadomości w zakresie zdrowego odżywiania. Celem projektu bylo poznanie zasad zdrowego żywienia, wyrobienie nawyku zdrowego odżywiania, umiejętność posługiwania się różnymi urządzeniami technicznymi, dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy. W trakcoie projektu uczniowie rozwijali wyobraźnię i aktywność twórczą, poznali potrawy z różnych regionów Polski. budowali wzajemne relacje w klasie oraz współpracę międzyszkolna, poznali i wykorzystali różne narzędzi TIK.
Realizacja częsci zadań przypadła na czas nauczania zdalnego a przede wszystkim była utrudniona przez panującą pandemię. Stanowiło to bardzo duże wyzwanie. Na szczęście zadania projektowe okazały się ciekawe i atrakcyjne nie tylko dla dzieci, także dla ich opiekunów. Chętnie realizowały nowe zadania, rozwijały własne umiejętności, były ciekawe, co będą robić następnego dnia. Projekt znacząco wpłynął na rozwój samodzielności, kreatywności, entuzjazm a także rozkwit talentów dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się i obejrzenia sprawozdania z zadań wykoananych pzrez najmłodszych uczniów naszej szkoły: Kuchcikowo
Iwona Pawłowska

Anieli, Kasrota, Soni