Dodano: 2021-01-15, Komunikat dotyczący powrotu do szkoły

W poniedziałek 18 stycznia 2021 roku uczniowie klas I-III wracają do szkoły. Zajęcia w tych klasach odbywać się będą w reżimie sanitarnym, w trybie stacjonarnym (w szkole) zgodnie z obowiązującym od dnia 18.01.2021r. planem zajęć. W szkole będą obowiązywały zasady zbliżone do tych, które obowiązywały na początku roku szkolnego.
Proszę zapoznać się z planem dowozów zamieszczonym na stronie szkoły.

Uczniowie klas IV-VIII pracują w trybie zdalnym za pomocą platformy Google Meet zgodnie z nowym planem zajęć, który obowiązuje od dnia 18.01.2021. Dla uczniów klasy VIII zorganizowano konsultacje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

Plany zajęć zostały zamieszczone w dzienniku Librus.

PLAN DOWOZÓW UCZNIÓW - OD 18.01.2021

Alfa, Leonii, Tytusa