Dodano: 2022-06-23, Genialne miejsca

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Nasza druzyna złożona z Natalii Szczepaniak, Anastazji Umińskiej i Gabrieli Wawrzynowicz z klasy 8b  udowodniła, że znają swoją okolicę i potrafią pięknie o niej opowiedzieć. Ich praca konkursowa zatytułowana "Podróż po Rostarzewie" wysłana na Ogólnopolski konkurs [singleQuote]Genialne miejsca na mapie" spełniła wszystkie kryteria konkursu i została zakwalifikowana do drugiego etapu konkursowego, a tym samym znalazła się na mapie.

Każdy na wyciągnięcie myszki może zajrzeć do różnych zakątków Polski, poznać je i sprawdzić, czego się nauczył. Finał regionalny konkursu województwa wielkopolskiego odbył się  w Pile- relacja

Wśród prac konkusowych znalazła się też praca uczniów ze Szkoły Podstawowej w Siedlcu "Genialne miejsce? Wolsztyn", która okazała się zwycięzcą Konkursu "Genialne miejsca" Gratulujemy!

Zapraszamy do zwiedzania mapy i obejrzenia opisanych miejsc w Polsce.

I.Pawłowska

Aby dotrzeć, do wszystkich prac, trzeba mapę powiększyć. Wówczas pokazuje się więcej punktów. Można też korzystać, ze spisu prac po lewej stronie.

Bony, Horacji, Jerzego