Dodano: 2023-12-18, Konkurs Kolęd i Pastorałek w przedszkolu

18 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Do konkursu przystąpiło 13 dzieci. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Dla niektórych dzieci, to pierwszy taki poważny występ. Dzieci pięknie się zaprezentowały za co zostały nagrodzone brawami przez licznie zgromadzoną widownię.  Konkurs przebiegł w miłym i świątecznym nastroju, a za sprawą pięknie wykonanych kolęd i pastorałek mogliśmy poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami, a wyróżnienie w konkursie otrzymali:

Nela Leśniewska z grupy Tygryski

Antoni Świadkiewicz z grupy Motylki

Blanka Pindara z grupy Jeżyki

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i dziękujemy za udział!

Joanna Chwałkowska

Joanna Wieczorek