Ogólnopolski Projekt Edukacyjny BabyPoint

Projekt ma na celu przedstawienie oraz wprowadzenie elementów pedagogiki Marii Montessori. Projekt trwa 10 miesięcy i obejmuje 4 tematy do przedstawienia (wiosna, lato, jesień, zima). Głównym celem projektu jest zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia, wyzwalanie ekspresji twórczej, wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności dzieci poprzez działania plastyczno- techniczne. Materiały zajęciowe dotyczące poszczególnych tematów dostarczane są do każdej placówki biorącej udział w projekcie. Nauczyciel po otrzymaniu materiałów próbuje przedstawić dany temat i zamieszcza zdjęcia realizacji.

REALIZACJA TEMATÓW:

ZDJĘCIA - JESIEŃ