Dodano: 2023-12-28, Świąteczny słownik obrazkowy w języku angielskim - wyniki konkursu!

Na początku grudnia 2023 roku w naszej szkole został ogłoszony konkurs na ,,Świąteczny słownik obrazkowy w języku angielskim”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu słowniczka obrazkowego zawierającego słownictwo związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz zimą w języku angielskim. Komisja konkursowa z zaciekawieniem oglądała słowniki, które charakteryzowała niezwykła pomysłowość, estetyka, poprawność językowa oraz ogromne zaangażowanie uczniów w wykonanie prac. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, ponieważ wpłynęło około 40 prac.

A oto lista nagrodzonych uczestników:

I miejsce - Anastazja Umińska klasa 5, Helena Horowska klasa 6

II miejsce - Milena Konopka klasa 4b, Filip Kruk klasa 5

III miejsce – Lena Horowska klasa 4b, Wiktor Wojtyński klasa 7a.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach językowych.

Anna Fórmaniak

Celestyny, Iwony, Piotra