Dodano: 2023-12-30, Paczuszka dla Maluszka
Już po raz kolejny nasz szkolny wolontariat postanowił wesprzeć Fundację Małych Stópek i przeprowadził świąteczną akcję „Paczuszka dla Maluszka”. Jest to bożonarodzeniowa akcja, do której zawsze w świątecznej atmosferze zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są domy dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, które oczekują narodzin dzieciątka oraz do podopiecznych Fundacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka. My ponownie postanowiliśmy wesprzeć Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie i Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Wielkiej Wsi, który prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej. Wszystkie zgromadzone artykuły przed świętami zostały przekazane podopiecznym przebywającym w Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję i ofiarowali wszelkie dary. Dobro zawsze powraca.
Anna Wójcik

Celestyny, Iwony, Piotra