Dodano: 2024-01-07, Podsumowanie projektu „Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce”

Aktywności:

Konkurs dla klas 1-3 „List do Świętego Mikołaja”. Gratulacje dla uczniów, którzy napisali przepiękne listy- Jadwiga Bronka, Martyna Kisielewicz, Lena Szczepaniak, Mateusz Tomaszewski, Tymoteusz Tomiak, Agata Milcarz, Oliwia Jąder, Aleksandra Piszczek,

Konkurs dla klas 4-7 „ Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce”. Gratulacje dla Zofii Bobińskiej za lapbooka z opisem najciekawszych tradycji.

Mikołajki w bibliotece-Szybki konkurs-policz cukierki, Udział wzięło 47 osób.

Lekcje biblioteczne na temat tradycji bożonarodzeniowych przeprowadzono w klasach gr. 6-latki, kl. 2a, 2b, kl.4b, kl.7a

Zajęcia poświęcone wykonaniu gwiazd z papieru (kl.2a)

Wykonanie ozdób świątecznych z wykorzystaniem koralików zgrzewanych na ciepło. Udział wzięło 35 osób.

Wystawa książek o tematyce świątecznej i zimowej zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Gazetka pod tytułem „Książka najlepszym prezentem pod choinkę”

Kalendarz adwentowy .

Celestyny, Iwony, Piotra