Dodano: 2024-01-07, ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ - Jasełka w oddziale 5-latków A

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś
Niech kolęduje z nami cała ziemia
Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś
Niech kolęduje z nami cały świat”...

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najważniejszych i zarazem najpiękniejszych świąt w czasie roku. To okres, z którym wiąże się wiele pięknych tradycji. Jedną z nich są Jasełka, które na stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych w naszym przedszkolu.

W czwartkowe popołudnie, dnia 4 stycznia 2024r. dzieci z oddziału 5-latków A pod opieką wychowawcy – Pani Ewy Furmanowicz przedstawiły zebranym – rodzicom, dziadkom, rodzeństwu przepiękne przedstawienie opowiadające o Bożym Narodzeniu oraz tradycji kolędowania do żłóbka. To widowisko stało się okazją nie tylko do wspólnego śpiewania kolęd, spotkania w gronie najbliższych,  ale również zaprezentowania teatralnych oraz wokalnych umiejętności przedszkolaków.

Celestyny, Iwony, Piotra