Dodano: 2024-01-25, Balik karnawałowy 2024

W dniu 24.01.2024 roku odbył się balik karnawałowy dla przedszkolaków i klas pierwszych. Na sali w mgnieniu oka zrobiło się kolorowo, radośnie i wesoło, za sprawą nie tylko barwnych dekoracji, ale głównie przebrań, dzieci i Pań.

Wszyscy mogli spełnić swoje marzenia, wcielając się w ulubione postaci z bajek i bohaterów. Nie zabrakło wróżek, księżniczek, policjantów, motylków, strażaków i wielu innych znanych bohaterów.

Każdy miał możliwość zaprezentowania się oraz uwiecznia tych chwil na sesji fotograficznej. Muzyka szybko porwała wszystkich do tańca. Dzieci wzięły udział w zabawach muzyczno-ruchowych zorganizowanych przez Panią Animatorkę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bazylego, Bernardyna, Krystyny