Dodano: 2024-01-30, Dzień Talentów za nami!

Dzień Talentów już za nami, a emocje jeszcze nie opadły! Była moc atrakcji i pełne zaangażowanie ze strony całej społeczności szkolnej. Głównymi bohaterami byli oczywiście nasi uczniowie, którzy fantastycznie zaprezentowali się z najlepszej możliwej strony. Nie byłoby tej całej imprezy, gdyby nie rodzice i przyjaciele szkoły. Wymienić tutaj należy:

• strażaków z OSP
  • kawiarenka: p. Julia Fiedoswicz, p. Patrycja Czykirska
  • malowanie twarzy: p. Małgorzata Andrzejewska z córką Marysią Andrzejewską
  • tatuaże: p. Agnieszka Burmistrzak
  • kolorowe warkoczyki: p. Anita Nosal, p. Joanna Wojtyńska-Federowicz, p. Beata Prymka
  • rękodzieło wykonały: p. Monika Wojciechowska, p. Magdalena Stępień, p. Natalia Hajder, p. Sylwia Jędrzejak, p. Maria Sienkiewicz – DrutyiMAszyna_handmade, p. Małgorzata Andrzejewska – Kwiaciarnia u Małgorzaty, p. Marta Eichler, p. Jolanta Rydlewska, p. Agnieszka Burmistrzak – Pracownia Florystyczna Agnes, p. Justyna Horowska – JH Pracownia krawiecka, p. Agnieszka Przybyła i Paulina Pawliczak.
  • ścianka fotograficzna - kosz z balonami - p. Mariana Przybyła
  • przepyszne ciasto do kawy upiekli rodzice
  • książki na kiermasz zdobyliśmy dzięki dzieciom, rodzicom, znajomym.

Nad wszystkim czuwali wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły.

Bardzo, ale to bardzo wszystkim dziękujemy! Efekt tego dnia to zebrane 12 554,28 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 2 814,45 zł zebrały wolontariuszki: Patrycja Dulat, Maja Szczepaniak, Nadia Federowicz oraz Hania Wojciechowska.

GALERIA FILMÓW

Kornela, Lizy, Stanisława