Dodano: 2024-02-03, Bal karnawałowy klas IV - VII

We wtorek 30.01.2024 w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Uczestniczyły w nim klasy IV-VII. Samorząd wraz z komisją zorganizowali konkurs gdzie każdy uczestnik mógł zaprezentować swój strój karnawałowy na specjalnym wybiegu - niczym na pokazie mody! Pomysłowość i odwaga uczniów była zachwycająca, zresztą sama galeria zdjęć mówi wszystko o atmosferze i super zabawie. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody. Oprócz tego były organizowane również inne konkursy. Uczestnicy zabawy mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia przy ściance zdjęciowej wykonanej przez klasę 5. Szczególnym dodatkiem były wypieki robione przez uczniów. Mamy nadzieję, że ta dyskoteka wam się podobała i nie możemy doczekać się następnej. Dziękujemy i do zobaczenia!

Kornela, Lizy, Stanisława