Dodano: 2024-03-27, Witamy wiosnę!

W piatek 22 marca uczniowie klas I-VII pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, ponieważ w tradycji szkoły Powitanie Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej i przygotowała wiosenne stroje. Na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło. Pierwszym punktem programu było przedstawienie w wykonaniu uczniów z klas drugich pt. "Uciekająca Pani Wiosna ". Następnie zaproszono wszystkich uczniów do wspólnej zabawy przy muzyce. Po wesołej zabawie uczniowie sadzili kwiatki, strzelali z łuku, brali udział w wiosennej sesji zdjęciowej. Wszyscy doskonale się bawili, wiosenne zabawy sprawiły uczniom wiele radości.

Monika Golczak

Sergiusza, Teofila, Zyty