Dodano: 2024-04-23, This is Me- 10th Anniversary Edition

W tym roku obchodziliśmy 10 rocznicę projektu TWIMA a jego przewodnim hasłem był temat  TO JA. 10 lat temu John Smith, nauczyciel i założyciel międzynarodowej platformy Book Creator,  postanowił stworzyć wspólną e-książkę poetycką, łącząc uczniów z różnych stron globu. W 2014 roku Jon opublikował e-book o tytule “The World is My Audience” (Świat jest moją widownią) przy użyciu aplikacji Book Creator. W projekcie wzięło udział aż 35 klas z 22 stanów i krajów!

The World Is My Audience (TWIMA) to inspirujący projekt edukacyjny, który zaowocował wspólną książką poetycką, stworzoną przez uczniów z różnych klas i krajów na całym świecie. Wpisy uczennic naszej szkoły  wraz z wpisami uczniów z 12 krajów świata znalazły się we wspólnym opracowaniu. Do opracowania dołączyły z Polski również Szkoła Podstawowa w Koniuszowej oraz Szkoła Podstawowa nr 114 z Warszawy. Zapraszam do czytania, uczennice ze Szkoły Podstawowej w Rostarzewie można odszukać na stronie 717.

Iwona Pawłowska

Jaropełka, Marii, Niny