Dodano: 2024-01-11, Kolędnicy Misyjni 2024

Czas Bożego Narodzenia, to czas bogaty w przeróżne tradycje i akcje charytatywne. To również okazja do tego aby pospieszyć z pomocom dzieciom w różnych częściach świata. W tym roku w sposób szczególny postanowiono wesprzeć dzieci z Kolumbii. Już od wielu lat mieszkańców naszej parafii odwiedzają Kolędnicy Misyjni niosąc radość i przesłanie o narodzeniu Jezusa Chrystusa. Tak było również i w tym roku. Kolędnicy dotarli niemal do wszystkich mieszkańców Cegielska, Głodna, Stodolska i Rostarzewa. Podzieleni na jedenaście grup, przez cztery dni przemierzali naszą parafię. Jak zwykle byli przyjmowani bardzo życzliwie i hojnie obdarowani. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie Kolędników Misyjnych i za złożone ofiary.

Anna Wójcik

Celestyny, Iwony, Piotra