Dodano: 2024-03-21, Warsztaty Wielkanocne w Strefie Grodzika

W środę 20 marca uczniowie klas 1a, 2a i 2b pojechali na wycieczkę na Warsztaty Wielkanocne do Sali Zabaw “Strefa Grodzika” w Grodzisku Wielkopolskim. Na dzieci czekało tam wiele ciekawych atrakcji. Dzieci uczestniczyły w Warsztatach Wielkanocnych, podczas których własnoręcznie wykonały barwne wielkanocne stroiki na stół, które mogły zabrać ze sobą do domu. Dzieci odwiedził Zajączek, który wręczył im upominki. Uczniowie uczestniczyli też w wielkanocnych zabawach przy muzyce oraz bawiły się wesoło w Małpim Gaju. W drodze powrotnej grupa zatrzymała  się w Mc Donaldzie. Dzieci radośnie i aktywnie spędziły czas,  pełne miłych wrażeń wróciły do szkoły.

Sergiusza, Teofila, Zyty