Dodano: 2024-03-26, XXII Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dzisiaj uczniowie naszej szkoli wzięli udział w XXII Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Turniej składał się z testu wiedzy o przepisach ruchu drogowego, znajomości zasad pierwszej pomocy, jazdy w miasteczku drogowym oraz na torze przeszkód. Naszą szkołę repreznetowały dwie drużyny. Młodsza w składzie: Maja Frąszczak, Weronika Wilk, Kacper Czykirski i Łukasz Matysiak oraz starsza: Gracjan Dudziński, Marcus Kubaczyk i Mikołaj Zieliński. Obie grupy zajęły czwarte miejsca, a Kacper Czykirski zdobył indywidualnie II miejsce w swojej grupie wiekowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Sergiusza, Teofila, Zyty