Dodano: 2019-09-18, Trzy dni kropki

Piękne święto Dot Day? Jednak, czym dla nas jest świętowanie takiego dnia?

SP w Rostarzewie po raz drugi świętuje Międzynarodowy Dot Day wraz ze 183 krajami i ponad 16 770 000 ucnziów na świecie. Proszę sobie spróbowac wyobrazić siłę i potencjał milionów ludzi na całym świecie łączących, współpracujących, tworzących i celebrujących wszystko, co inspiruje i zaprasza kreatywność.

Wszystkich w tym dniu w naszej szkole obowiązywał kropkowy strój i dobry humor. Najstarsi uczniowie poszukiwali i odczytywali zaginione kropki wykorzystując skaner qr a także rozmawiali o swoich pasjach i marzeniach. Najmłodsi przedszkolacy wesoło bawili się z przeróżnymi kropkami na dworze i w sali, w powietrzu, na ziemi i na stole. Uczniowie klasy 2 i 3b współnie celebrowali ten dzień rozwiązując szyfry, zagadki i konstruując tajemniczy Jajkodron :)

Relacja z Trzech dni Kropki

Józefa, Lubomira, Ramony