Dodano: 2020-06-24, GRATULACJE DLA WYRÓŻNIONYCH W KONKURSIE KANGUR

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” wzięło udział 42 uczniów naszej szkoły. Był to konkurs wyjątkowy.  Sytuacja epidemiczna kraju przyczyniła się do zmiany terminu konkursu, miejsca  oraz formy jego realizacji.  Pierwszy raz w historii,  „Kangur” został przeprowadzony drogą internetową za pomocą Platformy Dzwonek.pl.  Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe w swoich domach w terminach określonych przez Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny.

Wśród wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” w naszej szkole są:

- Zofia Bobińska, kl. II – wynik bardzo dobry w kategorii Żaczek

- Jan Bronka, kl. III – wyróżnienie w kategorii Maluch

- Maja Szczepaniak, kl. III – wyróżnienie w kategorii Maluch

- Rozalia Moszyńska, kl. VIII – wyróżnienie w kategorii Kadet

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i życzymy im wielu sukcesów w kolejnych edycjach konkursu „Kangur”.

Beata Dziwis

Marii, Marzeny, Ryszarda