Dodano: 2020-07-15, Kurs e-learningowy pt. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

Placówka Terenowa KRUS w Grodzisku Wlkp. zaprasza uczniów do udziału w kursie e-learningowym pt. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Kurs jest przeznaczony dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS.

Spośród tych dzieci, które rozwiążą i prześlą do Centrali KRUS certyfikat potwierdzający ukończenie kursu oraz formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziane dla 100 osób.

W/w dokumenty należy przesłać w wymaganym terminie, tj. do 30 września 2020 r.

Szczegółowe informacje i zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy https://krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja

Plakat - kurs e-learningowy pt. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

Marii, Marzeny, Ryszarda