Dodano: 2021-03-08, Konkurs na kartkę wielkanocną!

DUŻYMI KROKAMI ZBLIŻAJĄ SIĘ ŚWIĘTA.

Z TEJ OKAZJI ŚWIETLICA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ.

WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PONIŻSZYM REGULAMINEM.

REGULAMIN KONKURSU NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

I  Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Świetlica w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Rostarzewie.
  2. Konkurs organizowany jest na terenie szkoły i przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów klas I-III uczęszczających do Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Rostarzewie i ich rodziców.
  3. Oddanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego Regulaminu oraz wszelkich decyzji podejmowanych przez organizatorów związku z przebiegiem i rozstrzygnięciem Konkursu.

II  Cele konkursu

• rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów,
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej,
  • stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych,
  • kultywowanie tradycji wykonywania kartek wielkanocnych,
  • umożliwienie dzieciom przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkiej Nocy.

III  Harmonogram Konkursu

1. Prace należy składać do 22.03.2021r.do wychowawców klas lub wychowawców świetlicy.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników opublikowane zostanie na stronie internetowej szkoły.

IV Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie może wziąć udział każdy uczeń klas I-III uczęszczający do Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Rostarzewie.
  2. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez ucznia (we współpracy z rodzicem) kartki świątecznej dowolną techniką  w formacie A6 (połowa wielkości zeszytu).
  3. Kartki nie podpisujemy(dane uczestnika konkursu – imię, nazwisko i klasę autora - dołączamy do koperty) i nie wypisujemy życzeń.
  4. Każdy uczestnik konkursu może oddać dowolną ilość prac.
  5. Prace należy składać u wychowawców klas lub wychowawcy świetlicy.

V  Ocena prac

1. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez dyrektora szkoły i przyzna nagrodę za I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.
  2. Prace zostaną ocenione w zakresie:

a)  zgodności z tematem,

b)  walorów estetycznych,

c)   pomysłowości i oryginalności formy,

d)  estetyki wykonania,

e)   użycia materiałów naturalnych.

VI  Rozstrzygnięcie Konkursu

1. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.
  2. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły: www.szkolarostarzewo.pl , wręczenie nagród nastąpi w pierwszym możliwym terminie.
  3. Prace biorące udział w konkursie zostaną wyeksponowane w świetlicy szkolnej. Dodatkowo najładniejsze z nich zostaną wysłane do przyjaciół naszej szkoły.
  4. Prace konkursowe pozostają własnością organizatora konkursu.

VIII  Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w Regulaminie w czasie trwania Konkursu.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania wizerunku uczestników konkursu, a także fotografii ich prac do celów promocyjnych i reklamowych szkoły.
  3. Zgadzając się z warunkami regulaminu każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w związku z organizowanym konkursem.
  4. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy ustawy o prawie autorskim.
  5. W trakcie trwania Konkursu treść Regulaminu Konkursu będzie dostępna na stronie internetowej pod adresem www.szkolarostarzewo.pl .

Grzegorza, Karoliny, Karola