2024-01-07, ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ - Jasełka w oddziale 5-latków A

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś
Niech kolęduje z nami cała ziemia
Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś
Niech kolęduje z nami cały świat”...

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najważniejszych i zarazem najpiękniejszych świąt w czasie roku. To okres, z którym wiąże się wiele pięknych tradycji. Jedną z nich są Jasełka, które na stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych w naszym przedszkolu.

2024-01-07, Podsumowanie projektu „Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce”

Aktywności:

Konkurs dla klas 1-3 „List do Świętego Mikołaja”. Gratulacje dla uczniów, którzy napisali przepiękne listy- Jadwiga Bronka, Martyna Kisielewicz, Lena Szczepaniak, Mateusz Tomaszewski, Tymoteusz Tomiak, Agata Milcarz, Oliwia Jąder, Aleksandra Piszczek,

2024-01-03, Gogle VR na naszych lekcjach!

Nowy rok, to nowe wyzwania, więc zaczynamy go razem z goglami VR!

2023-12-30, Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w tym roku również odbył się konkurs świąteczny. Niewątpliwie inspiracją tegorocznego konkursu był św. Franciszek z Asyżu, który 24 grudnia 1223 roku zorganizował w Greccio pierwszą na świecie żywą szopkę. Pamiętając co wydarzyło się 800 lat temu, postanowiliśmy ogłosić konkurs na szopkę bożonarodzeniową.

2023-12-30, Paczuszka dla Maluszka

Już po raz kolejny nasz szkolny wolontariat postanowił wesprzeć Fundację Małych Stópek i przeprowadził świąteczną akcję „Paczuszka dla Maluszka”. Jest to bożonarodzeniowa akcja, do której zawsze w świątecznej atmosferze zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są domy dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja.

2023-12-29, Świąteczne kolędowanie

W  ostatni dzień grudnia przed świętami najmłodsi uczniowie naszej szkoły wystąpili przed społecznością szkolną, aby celebrować magię świąt. Ich zadaniem było przygotowanie przedstawienia jasełkowego. To było przedstawienie pełne niespodzianek i wzruszeń.

2023-12-28, Świąteczny słownik obrazkowy w języku angielskim - wyniki konkursu!

Na początku grudnia 2023 roku w naszej szkole został ogłoszony konkurs na ,,Świąteczny słownik obrazkowy w języku angielskim”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu słowniczka obrazkowego zawierającego słownictwo związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz zimą w języku angielskim.

2023-12-22, Życzenia świąteczne

Ze szczerego serca w ten piękny czas,
gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,
życzę zdrowia, miłości, bez trosk i złości, pokoju na świecie
i wszystkiego czego tylko zapragniecie
niech Wam się spełni i radości doda i niech będzie biało,
żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!
Aldona Bobińska
ZPS w Rostarzewie

2023-12-20, Jasełka w grupie MISIE
20 grudnia 2023 r. spotkaliśmy się późnym popołudniem na Jasełkach w grupie "Misie". Dzieci pięknie odegrały swoje role, śpiewały kolędy. Punktem kulminacyjnym był taniec z lampionami "Noel" K. Cerekwickiej.

2023-12-20, Oddałyśmy hołd poległym

W 42. rocznicę upamiętniającą ofiary tragicznych wydarzeń w KWK Wujek, czyli w sobotę16.12.2023 r. uczennice z naszej szkoły: Wiktoria, Hania, Nadia, Maja, Kasia, Gabrysia, Julka, Patrycja oraz Karolina, wzięły udział w XI Biegu Dziewięciu Górników.

1 « [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] » 126

2024-01-31, Jadłospis w okresie 01.02.2024-09.02.2024